KOORDINÁTOR/KA  SLUŽEB SOCIÁLNÍ PREVENCE

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. září
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky:

  • vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách (min. VOŠ)
  • velmi dobrá znalost zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., standardů kvality sociálních služeb
  • praxe v oblasti sociálních služeb, především ve službách sociální prevence
  • velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost a schopnost sebeřízení
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu výhodou
  • osobnostní předpoklady pro manažerskou práci
  • odolnost vůči stresu

Obecné předpoklady:

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • nástup od 1. září 2018
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
  • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • zajišťování kvality služeb poskytovaných uživatelům
  • metodické vedení vedoucích zařízení při tvorbě standardů kvality sociálních služeb
  • zodpovídá za odbornou činnost zaměstnanců a vedoucích pracovníků
  • tvorba koncepce a metodik, vedení dokumentace a evidenci statistik o činnosti služeb

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 19. července 2018 na adresu Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz s předmětem zprávy VŘ Koordinátor služeb sociální prevence.

Bližší informace k volné pracovní pozici podá Ing. Hana Fexová, 736 523 639.

Výběrové řízení proběhne 26. července 2018. Vybraní uchazeči budou informováni o časovém harmonogramu výběrové řízení po uzávěrce přihlášek do výběrového řízení.