LEKTOR programů primární prevence

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: dohodou
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky

  • Odpovídající kvalifikace: ukončené nebo probíhající VŠ vzdělání, které je svým obsahem zaměřeno na práci s lidmi (nejvhodnější obory – pedagogika, psychologie, adiktologie, sociální práce apod.)
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby (žáci a studenti 1. a 2. st. ZŠ)
  • Komunikační schopnosti
  • Specifické znalosti o jednotlivých typech rizikového chování
  • Absolvování kurzu krizové intervence či výcviku se sebezkušeností  je výhodou (minimálně 24 hodin sebezkušenosti)

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kreativní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 0,35 - 0,5 úvazku/DPP/DPĆ
  • Práce v malém týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborná podpora při výkonu zaměstnání

Náplň práce

  • Přímá práce s účastníky programu (třída, třídní učitel)
  • Metodická příprava jednotlivých bloků programu (využívání forem zážitkové pedagogiky a interaktivního vzdělávání)
  • Administrativa související s poskytovanou službou

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 24. 8. 2018 na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.  Nástup dohodou.

Bližší informace podá vedoucí zařízení Mgr. Romana Kubů, tel.: 567 304 802, 736 523 660. O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou vybraní účastníci písemně či telefonicky informováni. Výběrové řízení proběhne dne 3. 9. 2018.