Pracovník/ce v soc. službách Adapta odlehčovací služba

Místo výkonu: Adapta Jihlava, Mahenova 16
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: červen/červenec 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Jana Nagyová

Specifické požadavky

  • Odborná způsobilost: vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - osoby s mentálním postižením
  • Odolnost vůči stresové zátěži
  • Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
  • Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Supervize
  • Přátelské a podporující prostředí
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Nástup duben/květen 2018

Náplň práce

  • Individuální práce s uživateli sociální služby
  • Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby
  • Zajištění chodu zařízení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete do 1. června 2018 motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Bližší informace k volné pracovní pozici podá Bc. Jana Nagyová, tel. 777 957 082.

O podrobnostech týkajících se výběrového pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.