SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK Horní Cerekev

Místo výkonu: Horní Cerekev
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: červenec 2018
Výběrové řízení: Ano

Požadujeme

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle Zákona č. 108/2006 Sb.o sociálních službách – § 110 sociální pracovník (min. VOŠ)
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v práci se seniory výhodou
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby a pro týmovou práci
  • Zdravotní vzdělání nebo vzdělání v oboru muzikoterapie, arteterapie, bazální stimulace, masáží, alternativní komunikace apod. výhodou

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kreativní přístup k práci

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Termín nástupu červenec 2018
  • Místo výkonu práce Horní Cerekev
  • Smysluplnou a kreativní práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli služeb
  • Realizace sociální služby v souladu s platnými standardy
  • Sociální poradenství pro uživatele služby
  • Tvorba individuálních plánů uživatelů služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis vč. souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zasílejte do 20.4.2018 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám.2, 586 01 JIHLAVA, nebo na e-mail na adresu: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Bližší informace podá Bc. Zdislava Součková, zástupce ředitele pro služby soc.péče Oblastní charity Jihlava, tel.: 736 523 654.

O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou zájemci vybraní pro účast ve výběrovém řízení informováni.