25. výročí DCHB

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE pro osoby ohrožené závislostí

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: prosinec / leden 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Urbanová

Specifické požadavky:

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. - sociální pracovník
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v práci s cílovou skupinou a s terénní prací výhodou
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby

Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli služeb v terénu i na kontaktním centru
  • Realizace sociální služby v souladu s platnými standardy
  • Sociální poradenství pro uživatele služby
  • Tvorba individuálních plánů uživatelů služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující stručný životopis a motivační dopis zasílejte do 4. 12. 2017 na adresu: Centrum U Větrníku, U Větrníku 17, 586 01 JIHLAVA, nebo na e-mailovou adresu: tereza.urbanova@jihlava.charita.cz

Bližší informace podá Mgr. Tereza Urbanová – vedoucí adiktologických služeb OCHJ, tel.: 736 523 655.
Vybraní kandidáti budou pozváni do druhého kola výběrového řízení v podobě ústního pohovoru. Druhé kolo bude probíhat průběžně. O časovém harmonogramu budou účastníci včas informováni. Nástup v prosinci