25. výročí DCHB

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE pro projekt terénní podpory vzdělávání

Místo výkonu: Jihlavsko
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: prosinec 2017 / leden2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Eva Nováková

Inzerát ke stažení

Specifické požadavky:

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost

Obecné předpoklady:

  • Dobré komunikační dovednosti a osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby
  • Zkušenost s doučováním, volnočasovými aktivitami a s prací s dětmi a mladými lidmi
  • Znalost školního prostředí a zkušenosti s terénní prací výhodou
  • Znalost romských kulturních specifik výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/řidička
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Hlavní náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli služby (dětmi a jejich rodinami) v terénu
  • Poskytování kariérního poradenství, doučování a realizace volnočasových aktivit
  • Komunikace s institucemi (zejména se školami) a spolupracujícími organizacemi
  • Administrativa spojená s výkonem služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující stručný životopis (včetně informace o dosaženém vzdělání) a motivační dopis zasílejte do 30. listopadu 2017 na adresu: TP SOVY, Mahenova 16, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: eva.novakova@jihlava.charita.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni do druhého kola výběrového řízení v podobě ústního pohovoru. Druhé kolo bude probíhat průběžně. O časovém harmonogramu budou účastníci včas informováni. Nástup v prosinci 2017/lednu 2018.

Bližší informace podá vedoucí služby, Bc. Eva Nováková na telefonním čísle 736 238 095.
sociální pracovník/pracovnice

Pracovník/pracovnice pro projekt terénní podpory vzdělávání „Společně a úspěšně v Jihlavě“ pro zařízení TP SOVY Jihlava

Terénní programy pro lidi žijící ve vysoké míře sociálního vyloučení