SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro K-centrum

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky:

  • odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb.
  • osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby (osoby ohrožené závislostí)
  • komunikační dovednosti
  • zkušenosti s prací s cílovou skupinou a s terénní prací výhodou
  • časová flexibilita

Obecné předpoklady:

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání, pravidelné týmové supervize
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody

  • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služeb v terénu i v kontaktním centru
  • realizace sociální služby v souladu s platnými standardy
  • sociální poradenství pro uživatele služby
  • tvorba individuálních plánů uživatelů služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující stručný životopis a motivační dopis vč. souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zasílejte do 18. 9. 2018 na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz. Možnost nástupu dle dohody.

Bližší informace podá Anna Mištová, vedoucí, tel.: +420 736 523 655.

O podrobnostech týkajících se přijímacího pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.