25. výročí DCHB

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNÍK nízkoprahového zařízení pro děti a mládež

Místo výkonu: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež MAJÁK Luka nad Jihlavou
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. ledna 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Andrea Novotná, DiS.

Specifické požadavky

  • Odpovídající kvalifikace podle zákona o sociálních službách 108/2006Sb.
  • Věk minimálně 21 let
  • Orientace v problematice sociálních služeb
  • Zkušenost v oblasti nízkoprahových služeb pro děti a mládež výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Osobností předpoklady pro práci s cílovou skupinou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS office, grafické programy, internet)
  • Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci

Nabízíme

  • Pracovní poměr na DPP
  • Místo výkonu práce Luka nad Jihlavou
  • Nástup leden 2018
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání, práce pod supervizí
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Práci v přátelském a dynamickém kolektivu a prostor pro realizaci vlastních nápadů

Náplň práce

  • Přímá kontaktní práce s uživateli služeb – realizace volnočasových a preventivních aktivit
  • Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé
  • Spolupráce se školami a návaznými institucemi
  • Administrativa související s poskytovanými službami

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 12. 2017 na adresu Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják Luka nad Jihlavou, Náměstí 9. května č. p. 357, 588 22 Luka nad Jihlavou nebo e-mailem: majak@jihlava.charita.cz.

Možnost nástupu od 1. 1. 2018 případně dle dohody.
Bližší informace podá: Andrea Novotná, DiS. koordinátorka služby.tel.734 435 311.
Uchazeči vybraní pro účast ve výběrovém řízení budou informování po uzávěrce přihlášek do výběrového řízení.