TERAPEUT / ADIKTOLOG / ARTETERAPEUT / MUZIKOTERAPEUT

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba:

Specifické požadavky:

  • odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. (a znalost tohoto zákona)
  • vzdělání v oblasti arteterapie, muzikoterapie, adiktologie apod.
  • praxe v adiktologických službách výhodou
  • psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik (minimálně započatý) výhodou
  • osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby, komunikační dovednosti
  • časová flexibilita

Obecné předpoklady:

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  •  pracovní poměr na 0,5 – 1,0 úvazku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání, pravidelné týmové supervize
  • zaměstnanecké výhody
  • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby v rámci skupinové, případně individuální práce
  • realizace sociální služby v souladu s platnými standardy
  • podílení se na aktivitách směřujících k zajištění chodu zařízení

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 3. 2018 na adresu: Oblastní charita Jihlava – Následná péče, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail daniela.haubertova@jihlava.charita.cz. Možnost nástupu dle dohody.

Bližší informace podá PhDr. Daniela Haubertová, vedoucí adiktologických služeb OCHJ, tel.: +420 736 523 655

Výběrové řízení proběhne dne 20. 3. 2018. O podrobnostech týkajících se přijímacího pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.