VEDOUCÍ SLUŽBY TP SOVY

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky

  • Odpovídající kvalifikace podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (VOŠ/VŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika)
  • Osobnostní předpoklady pro práci vedoucího (zkušenosti z obdobné pozice výhodou)
  • Znalost zákona č. 108/2006 Sb. a zkušenost s přípravou a vedením projektů
  • Zkušenost v oblasti nízkoprahových terénních služeb
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou a zkušenost s prací ve vyloučených komunitách
  • Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání, supervize
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce

  • Zodpovědnost za realizaci služby v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.
  • Projektové řízení (tvorba monitorovacích zpráv aj.)
  • Řízení týmu terénních pracovníků
  • Spolupráce s organizacemi v rámci komunitního plánování
  • Přímá práce s uživateli služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 23. srpna 2018 na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem na adresu: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá vedoucí služby, Bc. Eva Nováková na telefonním čísle 736 238 095.

O podrobnostech týkajících se výběrového pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.