Vystoupení Adaptáku na Festiválku Vedle Jedle

Vystoupení Adaptáku na Festiválku Vedle Jedle

Divadelní soubor OSA – divadlo trochu jinak odlehčovací služby Adapta při Oblastní charitě Jihlava se o tomto víkendu účastnil 7. ročníku Festiválku Vedle Jedle v Praze. Společným jmenovatelem těchto souborů je, že v nich hrají lidé s různými druhy zdravotního a sociálního znevýhodnění. Festival poskytuje prostor pro sdílení zkušeností, nápadu a inspirace k další divadelní tvorbě.

Rozloučení s létem díl 2

Rozloučení s létem díl 2

Z Čeřínku do Rohozné, návštěva Bezděkovského mlýna - Ekostatek rodiny Řezníčkovy.
Majitelka Věrka si pro nás připravila bohatý program, podívejte se.Děkujeme celé rodině, která nás uvedla do tajů života na statku a umožnila nám prožít skvělé zážitky....i za skvělý štrúdl. Jako poděkování uživatelé Adapty ušili pro Věrku tašku...jsme rádi, že se jí líbila. Ještě jednou velký DÍK !

Rozloučení s létem díl 1

Rozloučení s létem díl 1

Podařená akce plná dobré nálady a sluníčka. Rozloučení s létem začalo na Čeřínku, kde naši moderátoři Janča a Michal přivítali všechny soutěžící. Vše úspěšně splněno a šlo se tancovat. DJ Michal to opravdu "rozjel" Zpívalo se, tancovalo až všem vyhládlo. Tak hurá na řízek. Po dobrém obědě relax v lese....Děkujeme kolektivu Čeřínku za vzornou péči o nás.....jako vždy SUPER a rádi opět přijedeme

Adapta v záchranné stanici Pavlov

Adapta v záchranné stanici Pavlov

Adapta vyjela za dalším poznáním do záchranné Stanice Pavlov. Děkujeme zaměstnancům za milė přijetí i za předání zajímavých informací o zdejších "obyvatelích" Některé jsme si mohli i pohladit. Na zpáteční cestě nikdo neodpočíval, protože jsme si předávali spoustu dojmů a zážitků

Adapta jela na ryby

Adapta jela na ryby

Máme další skvělé zážitky, při kterých jsme poznali nová místa, zarybařili jsme si, udělali něco pro své zdraví, dozvěděli se zajímavé informace...no prostě jsme zase o něco "bohatší". Děkujeme kamarádovi Jirkovi, který si na nás udělal čas a uvedl nás do tajů rybaření....a podle fotek a nadšených úsměvů je patrno, že "berou".

Vlakem do Horní Cerekve

Vlakem do Horní Cerekve

Výlet do Hradce se v tomto vedru nekonal, ale výlet do lomu v Horní Cerekvi byl také báječný! Posuďte sami

Léto s Adaptou

Léto s Adaptou

Vzduch se chvěje, slunce pálí, každý si letos Adapťácké léto chválí. Byli jsme vám na cestě na Malvíny do Třeště. Ahoj léto, ahoj prázdniny, nepromarníme den jediný!

Zážitky z Rozhozné

Zážitky z Rozhozné

Zavítali jsme do čarovné chaloupky, kde nás přivítal králík Bibo. Popovídali jsme, pohladili místní zvířecí obyvatele, poznávali bylinky a hurá za sportem. A co dál?

Voda, to je naše potěšení

Voda, to je naše potěšení

....od zajímavostí k pohybu Další výlet směr Pelhřimov. Jelikož počasí nebylo na venkovní plavání / jak jsme měli původně v plánu /, nevzdali jsme to, a navštívili krytý bazén. Protažení těla stálo za to!

Adapta v Telči

Adapta v Telči

Přinášíme novinky z dalšího výletu. Tentokrát jsme se vydali do Telče. Počasí nám přálo, dobrá nálada nás neopustila a ještě jsme viděli spoustu zajímavých věcí.