Barevné léto Adapty

Barevné léto Adapty

Adapta – odlehčovací služba při Oblastní charitě Jihlava, která se věnuje osobám s postižením a podpoře jejich rodin, se ohlíží za uplynulým létem. >>>

Rádi bychom se podělili o zážitky, které jsme si užili o letních prázdninách. Absolvovali jsme výlety za poznáním něčeho nového, protáhnutí si těla při sportu, cestování vlakem, autobusem či skvělý oběd v restauraci:

Výlet do Jindřichova Hradce: zúčastnili jsme se soutěže „Poznej Hradec“, vyhráli spoustu zajímavých cen, navštívili zámek, Aqva show sv. Floriána a nakonec jsme zašli na oběd.

DSCN1360

Výlet do Telče: výstava Pyšná princezna, kde jsme si také zasoutěžili a oprášili znalosti z této krásné pohádky.

Výlet do Bohuslavic: navštívili jsme Hospodářský dvůr Bohuslavice. Seznámili se s  prostory farmy i se zvířaty. Všem doporučujeme návštěvu!

IMG_20170719_121753 (2)

Další výlety: do Pelhřimova na bazén, do jihlavské ZOO a do psího útulku v Jihlavě. Zvládli jsme toho hodně…spousta zajímavých zážitků, nových informací, nácvik cestování, nácvik správného chování v restauraci a další.

Léto jsme zakončili akcí, která se konala na Adapťácké zahradě. V dovednostních soutěžích jsme si vyzkoušeli svoji zručnost, postřeh i paměť. Po zdolání všech disciplín začala zábava, o kterou se postaral DJ LÉTO. Občerstvit jsme se mohli u paní Melounové.

IMG_20170830_093839 (3)

Létem nic nekončí…. a my se budeme těšit na další akce :)

CELÁ FOTOGALERIE

 

Související galerie