Jarní Potravinová sbírka v Jihlavě už tuto sobotu

Jarní Potravinová sbírka v Jihlavě už tuto sobotu

Již tuto sobotu se v Jihlavě bude konat Potravinová sbírka. Získaná materiální pomoc pomůže sociálně slabým rodinám s nezaopatřenými dětmi a také lidem, kteří se ocitli v nouzi.

Již tuto sobotu se v Jihlavě bude konat Potravinová sbírka. Dobrovolníci z Oblastní charita Jihlava budou na všechny, kteří se rozhodnout přispět jakýmikoliv trvanlivými potravinami, jako jsou konzervy, rýže, těstoviny, luštěniny, cukr, sůl, koření, omáčky a další, nebo nákupem základních hygienických potřeb, jako jsou zubní kartáčky a pasty, mýdla a sprchové gely, prací prášky a čisticí a dezinfekční prostředky, čekat v Lidlu na „březinkách“ adresa: Okružní 4967/15, 586 01 Jihlava.

Získaná materiální pomoc pomůže sociálně slabým rodinám s nezaopatřenými dětmi a také lidem, kteří se ocitli v nouzi.

Prosíme, kdo může pomoci, aby přišel za námi do Lidlu, potravinovou sbírku rozdělujeme lidem, kteří nemají peněz na zbyt a často jim chybí úplně to základní jídlo nebo hygiena. S těmito lidmi Oblastní charita Jihlava pracuje dále, nezůstává jen u rozdělení potravin, snažíme se jim z jejich nepříznivé životní situace pomoct tak, aby v budoucnu pomoc sociální služby ideálně nepotřebovali vůbec,“ vysvětluje Ing. Hana Fexová, ředitelka Oblastní charity Jihlava.