Zpravodaj Oblastní charity Jihlava 2_2017

zpravodaj_PODZIM_2015.pdfPřečtěte si nové číslo zpravodaje Oblastní charity Jihlava, který vychází v tištěné podobě.

Hledáme dobrovolníky pro Národní potravinovou sbírku

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY PRO NÁRODNÍ POTRAVINOVOU SBÍRKU 2015, která se v Jihlavě bude konat v sobotu 21. 11. (8h-20h) v hypermarketech Tesco a Kaufland. Zájemci, hlaste se prosím na tyto kontakty: ~hzk4Wc_gevuQOQb4ayk.Z2938Es-Z29g, tel. 737 536 131. DĚKUJEME!

Provoz třídírny sběru textilu v létě

TŘÍDÍRNA SBĚRU TEXTILU (Žižkova ul.109, Jihlava) BUDE V TÝDNECH OD 29.6. DO 3.7.2015 A OD 13.7. DO 17.7.2015 Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENÁ. Dárci mohou využívat kontejnery, které jsou k dispozici 24 hod.denně.
Děkujeme za pochopení

Vyšla Výroční zpráva Oblastní charity Jihlava 2014

Nahlédněte do nové
Výroční zprávy za rok 2014.

Adapta uspořádá pro uživatele "slet čarodějnic"

Adapta Jihlava - odlehčovací služba - zve své uživatele na "Soutěživé klání čarodějnic" do jedné z restaurací v Jihlavě.

čtěte více informací

Požehnané Velikonoce!

Radost z Kristova Vzkříšení
a požehnané svátky velikonoční


přeje svým příznivcům, dárcům,
dobrovolníkům a zaměstnancům

Charita Česká republika
.

Vyhlášení soutěže Hrdinové sociálních služeb

Soutěž Hrdinové sociálních služebU příležitosti Mezinárodního dne sociální práce 17. března 2015 vyhlašuje Charita ČR soutěž Hrdinové sociálních služeb. Zároveň tímto děkujeme všem pracovníkům, kteří se denně podílí na zachovávání důstojnosti lidí v tíživých životních situacích.

Erko Jihlava na Dni dobrovolníků v nemocnici

den dobrovolníků . Erko.jpgDěti a mládež z Erka - nízkoprahového zařízení pro děti a mládež oživí svým vystoupením Den dobrovolníků v Jihlavské nemocnici 22. října.
Přijďte se podívat!

Výsledky postní almužny 2014

Výsledek postního snažení farností regionu Oblastní charity Jihlava, které se letos zapojily do Postní almužny, je 47 095 Kč. Výtěžek byl rozdělen potřebným podle úmyslů dárců. Seznam podpořených projektů.
D Ě K U J E M E

Dobrovolníci Charity vyšli do ulic Březinek

V dubnu vyšli do ulic sídliště Březinova a Na Kopci v Jihlavě dobrovolníci Oblastní charity Jihlava. Záměrem kampaně byla podpora charitních služeb Domácí péčeBárky - domácí hospicové péčeshlédněte fotogalerii