Náš výtěžek

2 078 876 Kč
Děkujeme za vaši štědrost
Oblastní charita Jihlava

PEČOVATEL/KA pro Bárku – domácí hospic Jihlava

Jihlava a okolí Plný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Vladislava Růžičková

HR manažerka, projektová manažerka
Tel.: 730 590 399 E-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Specifické požadavky:

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. – pracovník v sociálních službách
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Empatie, komunikativnost, psychická stabilita
  • Umění v klidu a s rozvahou řešit náhle vzniklé situace
  • Osobnostní zralost a samostatnost

Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Nástup dle domluvy
  • Smysluplnou a obohacující práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • Pomoc rodině v péči o nemocného – v hygieně a péči o domácnost
  • Zaučení rodiny v ošetřování těžce nemocného člověka
  • Podpora nemocného a rodiny
  • Pomoc při úpravě prostředí tak, aby byla možná péče doma
  • Poskytování základního sociálního poradenství

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 11. března 2020 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám.2, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Bližší informace podá Jana Sochorová, vedoucí služby, tel.: 739 389 254.

O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou zájemci vybraní pro účast ve výběrovém řízení informováni.