Oblastní charita Jihlava

PRACOVNÍK VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT (DPP) pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Erko Jihlava

Jihlava 1. 1. 2023 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Vladislava Růžičková

HR manažerka, projektová manažerka
Tel.: 730 590 399 E-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

PRACOVNÍK VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT (DPP)
pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Erko Jihlava
Co byste o této službě měli vědět?
NZDM Erko Jihlava pomáhá dětem a mladým lidem vyznat se v jejich přirozeném prostředí a okolní společnosti. Vytváří podmínky pro trávení volného času a usiluje o zlepšení obtížných situací. Poskytuje informace, podporu, odbornou pomoc, aby se děti a mládež nedostali mimo běžný život ve společnosti.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • přímá práce s uživateli služeb – příprava a realizace volnočasových aktivit

 – preferujeme sportovní a taneční aktivity

 Co od Vás očekáváme?

  • sportovní či taneční dovednosti – podmínkou je taneční či sportovní duch a chuť své zkušenosti předávat dále
  • motivaci pracovat s cílovou skupinou služby – děti a mládež ve věku 6 – 26 let
  • výhodou zkušenosti v sociální práci, v práci s dětmi či mládeží
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost vykonávat danou práci
  • smysl pro týmovou práci
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách – 3x týdně

Co Vám za to nabízíme?

  • dohodu o provedení práce
  • místo výkonu Jihlava
  • nástup od 1. 1. 2023, příp. dle domluvy
  • smysluplnou a obohacující práci s dětmi a mládeží
  • podporu celého týmu
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • zázemí velké a stabilní organizace

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá Irena Miklóšová, zástupce vedoucí, tel: 734 435 156.