SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro Terénní programy v sociálně vyloučených komunitách

Místo výkonu: Vysočina
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky:

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby (lidé žijící ve vysoké míře sociálního vyloučení)
  • Znalost romských kulturních specifik výhodou
  • Zkušenosti s terénní prací výhodou

Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Nástup co nejdříve, příp. dle dohody
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Možnost dalšího vzdělávání a pravidelné supervize

Náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli služby v terénu
  • Poskytování sociálního, bytového, finančního (dluhového) a kariérního poradenství
  • Asistence a doprovod
  • Zprostředkovávání kontaktu s institucemi
  • Vyjednávání s organizacemi zasahujícími do rozvoje komunit
  • Administrativa spojená s výkonem služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá vedoucí služby, Michaela Kulhánková, DiS. na telefonním čísle 736 238 095.

Vybraní kandidáti budou pozváni do druhého kola výběrového řízení ve formě ústního pohovoru. O časovém harmonogramu budou účastníci včas informováni.