PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH Kostelec u Jihlavy

Místo výkonu: Kostelec u Jihlavy
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. 12. 2018
Výběrové řízení: Ano

Požadujeme:

  • Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle Zákona č. 108/2006 Sb.o sociálních službách – pracovník v sociálních službách
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenosti v práci se seniory výhodou
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby a pro týmovou práci
  • Vzdělání v oboru muzikoterapie, arteterapie, bazální stimulace, masáží, alternativní komunikace apod. výhodou

Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • Termín nástupu 1. 12. 2018
  • Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy
  • Smysluplnou a kreativní práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

  • Pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu uživatele

  • Pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu uživatele

  • Poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy uživateli

  • Pomoc při zajištění chodu domácnosti uživatele

  • Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím a doprovázení uživatele

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 25. listopadu 2018 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám.2, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Bližší informace podá Bc. Eva Rosová, vedoucí služby, tel.: 736 523 632.

O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou zájemci vybraní pro účast ve výběrovém řízení informováni.