PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro odlehčovací službu Adapta Jihlava

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Požadujeme:

  • Odpovídající kvalifikaci dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - osoby s mentálním postižením
  • Odolnost vůči stresové zátěži
  • Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
  • Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

 Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Práce na DPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Přátelské a podporující prostředí
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • Přímá práce s uživateli sociální služby
  • Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem:

vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

Bližší informace k volné pracovní pozici podá Bc. Jana Nagyová, tel. 777 957 082.