REGISTROVANÁ VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA DOMÁCÍ PÉČE - Jihlava

Místo výkonu: Jihlava a spádové obce
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 31. března
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky

  • Ukončená střední zdravotnická škola
  • 3 roky praxe u lůžka podmínkou
  • Umění řešit náhle vzniklé situace
  • Osobnostní zralost a samostatnost

Obecné předpoklady

  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office).
  • Vysoká míra odpovědnosti

Nabízíme

  • 1 pracovní místo na HPP (plný nebo zkrácený úvazek)/ DPP/ DPČ
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu Jihlava a spádové obce
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce

  • Přímá práce s uživateli ošetřovatelské služby v jejich domácnostech (aplikace inzulínů, injekcí, infuzí, odběry krve, moče a jiného biolog. materiálu, ošetření stomií, ošetřovatelská rehabilitace, péče o diabetiky, převazy a ošetření pooperačních, chronických ran, provádění asistované peritoneální dialýzy, měření a kontrola fyziologických funkcí a další ošetřovatelské výkony dle kompetence sester a ordinace ošetřujícího lékaře)
  • Spolupráce s ošetřujícími lékaři, rodinou uživatele
  • Celoživotní profesní vzdělávání zdravotních sester

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 31. března 2019 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 JIHLAVA, nebo na e-mail: alena.hawerlandova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá Alena Hawerlandová, tel.: 567 563 675, 736 523 637.