SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro NZDM ERKO

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. ledna 2019
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky:

  • Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • Zkušenost v oblasti sociální práce vítána
  • Komunikační schopnosti, aktivní přístup, odpovědnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Motivace pro práci s cílovou skupinou (děti a mládež ve věku 6 až 26 let, které jsou ohroženy sociálním vyloučením)

Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Řidičský průkaz, skupina B výhodou
  • Kreativní přístup k práci

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1,0
  • Nástup od 1. 1. 2019
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dynamickou, kreativní a smysluplnou práci v týmu
  • Zázemí velké a stabilní organizace
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Pravidelné vzdělávání pracovníků, osobnostní růst
  • Supervize, metodické vedení a odborný dohled
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů

Náplň práce:

  • Skupinová i individuální práce s dětmi a mládeží
  • Organizace a realizace vzdělávacích a volnočasových programů
  • Tvorba individuálních plánů, poradenství včetně příslušné administrativy
  • Spolupráce se školami a dalšími návaznými institucemi

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující stručný životopis a motivační dopis zasílejte do 4. prosince 2018 na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz. Možnost nástupu dle dohody.

Bližší informace podá Zuzana Krčálová, pověřená vedením služby, tel.: +420 734 765 748
O podrobnostech týkajících se přijímacího pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.