SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE pro službu Adapta Jihlava

Místo výkonu: Jihlava
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. února 2019
Výběrové řízení: Ano

Požadujeme:

  • Odborná způsobilost: vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách (min. VOŠ)
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - osoby s mentálním postižením
  • Odolnost vůči stresové zátěži
  • Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
  • Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

 Obecné předpoklady:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme:

  • Práce na celý úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Supervize
  • Přátelské a podporující prostředí
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Nástup 1. února 2019

Náplň práce:

  • Individuální práce s uživateli sociální služby
  • Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby
  • Zajištění chodu zařízení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete životopis a motivační dopis do 8. listopadu 2018 na adresu Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace k volné pracovní pozici podá vedoucí služby, Bc. Jana Nagyová,

tel. 777 957 082.

O podrobnostech týkajících se výběrového pohovoru a jeho harmonogramu budou vybraní účastníci informováni.