Terénní pracovník pro Charitní záchrannou síť Oblastní charity Jihlava, působnost Telčsko

Místo výkonu: Telč
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. ledna 2019
Výběrové řízení: Ano

Specifické požadavky:

  • min. vyšší odborné vzdělání v oblasti sociální práce
  • orientace v systému sociální péče a znalost souvisejících předpisů
  • pracovní zkušenost v pomáhající profesi
  • zkušenost s terénní prací výhodou
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost v rozhodování
  • osobnostní předpoklady pro práci s lidmi
  • časová flexibilita

Obecné předpoklady:

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 1,0 úvazku
  • nástup od 1. ledna 2019
  • místo pracoviště Telč
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
  • samostatnou a kreativní práci

Náplň práce:

  • mapování terénu v regionu
  • vyhledávání a kontaktování osob v nouzi
  • pomoc a podpora lidem při řešení jejich nepříznivé životní situace
  • působnost na celém území Telčsko

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 19. října 2018 na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo na e-mail: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace podá Mgr. Martina Hynková, zástupce ředitele pro služby sociální prevence, tel.: 734 170 703. O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou vybraní zájemci písemně či telefonicky informováni.